Netsis

1991 yılında kurulan Netsis, farklı sektör ve ölçekteki firmalara çağdaş ve uluslararası kriterlere uygun kurumsal iş yazılımları geliştirmektedir. Netsis yılların deneyimi ile, 35 bin kuruluşa uçtan uca iş otomasyonları sağlamaktadır.

 

Yüzde yüz müşteri memnuniyetine odaklı uzman proje ekibi, çağrı merkezi, geleceğin teknolojilerini bugünden ürünlerine entegre edip müşterilerinin işlerinde farklı ve rekabetçi olabilmelerini sağlayan vizyonu, sektörüne ve ölçeğine göre her işletmenin yapısına kolayca uyarlanabilen ürünleri ile Netsis, başarı grafiğini her gün yükseltmektedir. Netsis, kendi kulvarında sektörde ilkleri yaratan özgün ürünleriyle farklılaşmaktadır.

Yüzde yüz Türk sermayeli bir kuruluş olan Netsis bugün İstanbul, Ankara, İzmir’deki Türkiye bölge ofisleri, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Teknoparkı’ndaki ana yazılım üssü ve Türkiye’ye dağılmış, sayısı 400′ü bulan iş ortağı kanalı ile tüm ülke geneline hizmet sunmaktadır.

Kurumsal yazılım pazarının öncü kuruluşu Netsis, kuruluşundan bu yana geride bıraktığı 21 yılda İzmir’den dünyaya açılmış, Ortadoğu ve Avrupa’da ERP denince akla gelen ilk markalardan biri olmuştur.

Netsis ayrıca 2012 yılı Haziran ayında “T.C. Sanayi, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü” tarafından yayınlanan KOBİ’lerde Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) Uygulamaları araştırma kitabında en çok tercih edilen ERP yazılımı olarak ilk sırada yer almaktadır.

Şirketlerin rekabet güçlerini artırıcı çözümler geliştiren ve Ar-Ge’ye yaptığı büyük yatırımlarla ileri teknolojiyi kurumsal hedefleri destekleyici yorumlarla sunmayı sürdüren Netsis, Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Belarus, İran, Ukrayna, Mısır, Özbekistan, Rusya, Sudan’da iş ortakları ve distribütörlükleri aracılığı ile faaliyet göstermektedir.

Netsis’in iş çözümleri ve hizmet kalitesi

Netsis’in sunduğu başlıca çözümler arasında kurumsal kaynak planlaması (ERP), müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), insan kaynakları yönetimi (HR), iş zekası (BI), tedarik zinciri yönetimi (SCM), üretim yönetimi (MRP) ve finans yönetimi gelmektedir. Netsis ayrıca farklı sektörlerde deneyim kazanarak uzmanlaşmış iş ortakları aracılığıyla sektörlere özgü çözüm paketleri de sunmaktadır.

Netsis çözümleri ile şirketler çok daha hızlı, hatasız, esnek ve verimli süreçlere sahip olurken, internet olan her yerden istedikleri her an sistemlerine bağlanarak 7/24 çalışma imkanı yakalıyor.

Netsis’in, kullanıcıları için dünyayı küçültürken işini büyütebilecek çözümleri kapsamda; alıcı ve tedarikçiler için B2B (işten işe) portaller ve e-iş uygulamaları ile gerçek zamanlı bilgi alışverişi sağlayan ürünleri ön plana çıkmaktadır.

Netsis aynı zamanda e-imza ve e-defter gibi farklılık yaratacak teknolojileri ürünlerinde destekleyerek kendi kulvarında “İlk”lerin yaratıcısı olmuştur.

Netsis’in, büyük, orta, küçük ölçekte konumlandırdığı Netsis Enterprise, Netsis Standard, Entegre.NET ürünlerinin tamamı yıllar içinde oluşmuş iş yapış tarzı, yöntemi ve deneyimlerini yansıtmaktadır.

Neden Netsis?

·         Müşteri memnuniyeti ve mükemmeliyetçilik ilkesi

·         Kurumsal müşteri ve uluslararası uygulama deneyimi

·         Türkiye çapında, sertifikalandırılmış 1000′i aşkın ERP danışmanı desteği

·         Tüm Türkiye’de yaygın iş ortağı örgütlenmesi

·         Kolay kullanım, hızlı uyarlama

·         Diğer yazılımlar ile çevrimiçi ve gerçek zamanlı (on-line – real-time) çalışma esnekliği

·         Proje geliştirme ve yönetiminde uluslararası standartlarda yöntem ve analizlere dayandırma

·         Kullanıcı isteklerini değerlendirilme ve genelleştirilme çalışmalarının sürekliliği

·         Yerel çözüm, destek hızı ve mevzuat uygunluğu

 

info@karesis.net - 0 266 243 41 43

Copyright © 2015 | Sitenin Tüm Hakları Saklıdır